Venüs 29 Nisan’a kadar Koç burcunda: Aşkta büyük değişimler yaşayacak 4 burç

Koç burcu

Ortak sektörünüzün yöneticisi Venüs, 18 ve 19 Nisan’da burcunuzda Geleceğin Düğümü ile bağlantı kuruyor! Bu kesinlikle bir kişiyle kader yoluyla tanışmaya veya geçmiş bir partnerle randevuya yol açabilir. Mesele şu ki, bu tarihlerde geri giden Merkür Venüs ile kavuşumda olacak ve bu da eski sevgiliden bir telefon, bir haber veya şans eseri bir toplantı getirebilir

Ancak emin olun: 18 ve 19 Nisan’da başınıza romantik bir şey gelirse, bu kesinlikle Evrenin etkisidir! Zaten evli olan Koç burcu için bu, ilişkide yeni anlaşmaların ortaya çıkması anlamına gelebilir.

Boğa burcu

Venüs sizin yöneticinizdir, bu nedenle onun geçişlerinden herhangi birinin hayatınız üzerinde kesinlikle önemli bir etkisi vardır. Bu durumda 18-19 Nisan tarihlerinde, geçmişten gelen, yurt dışında yaşayan ya da onunla gizli bir ilişkiniz olan bir kişiyle çevrimiçi olarak iletişim kurmak için dışarı çıkabilirsiniz. Bazı mali yükümlülükleri netleştirmeniz sizin için önemli olacak ve sonunda hedefinize ulaşacaksınız. Bu arada, 25 Mayıs’ta Mars tutulma noktasına ulaştığında partneriniz ilişkinizde bir sonraki adımı atmaya karar verebilir. Bu nedenle 18-19 Nisan romanınızda yanlış anlaşılmalar olursa endişelenmeyin.

Başak

18-19 Nisan tarihlerinde yöneticiniz Merkür Venüs ile kavuşumda olacak, bu da partnerinizle parlak bir buluşma geçirebileceğiniz anlamına geliyor. Büyük olasılıkla, bu sizde ciddi fiziksel çekime neden olan bir kişidir veya siz ve evlilik partneriniz bir aile psikoloğuna gideceksiniz. Bu, ilişkinizde pek çok şeyi açıklığa kavuşturacak harika bir çözümdür. Bekar Başaklar için 18-19 Nisan, sizinle oldukça agresif bir şekilde flört edecek aktif bir talip getirebilir.

Terazi

Görünüşe göre sokağınıza bir tatil geliyor çünkü 18-19 Nisan’da ilişkinizde gerçekten önemli bir olay yaşayacaksınız. Hükümdarınız evlilik sektöründe Geleceğin Düğümü ile bağlantı kurar, bu da kadere göre bir kişiyle tanışabileceğiniz veya onun size evlenme teklif edeceği anlamına gelir. Haritanızdaki Venüs aynı zamanda krizler ve cinsel ilişkiler sektörünü de yönettiği için hayatınız çok fazla değişmek üzere. Muhtemelen yeni, canlı ve samimi bir ilişkiniz olacak.

Evliliklerinde kriz yaşayan Terazi burcu insanları için 18-19 Nisan, birliktelikte ayrılık da dahil olmak üzere ciddi bir karar getirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x