Durgun Piyasada PEPE Coin ve O 3’ü Yükseliyor: ATH Var!

Kripto para piyasası, küresel piyasa değerinin 2,26 trilyon dolar civarında olması ve işlem hacminin 72 milyar doları geçememesi nedeniyle mücadele etmeye devam ediyor. Bu düşüş eğilimi yatırımcı duyarlılığını azaltarak korku ve açgözlülük endeksini nötr bölgeye doğru itti. Bununla birlikte, kasvetin ortasında, birkaç kripto para birimi trendi tersine çevirmeyi ve değer kazanmayı başardı. Özellikle PEPE coin dahil dört coin, yükselişleriyle dikkat çekti. PEPE coin, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) bile ulaştı.

PEPE coin, en çok yükselenlerin başında

Grubun başında ikonik kurbağa görselini içeren meme coin PEPE yer alıyor. PEPE kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve şu anda 0,000011156 dolar seviyesinde işlem görüyor, zirveye sadece bir kıl kadar uzakta. Bu, son 24 saatte %10’luk kayda değer bir artışı ve geçen ay ise %111’lik şaşırtıcı bir artışı temsil ediyor. PEPE’nin son zamanlardaki yükselişi onu meme coin sahnesinde ön sıralara taşıdı.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Nisan 2023’te Ethereum Blockchain’inde başlatılan PEPE, kripto topluluğunun dikkatini hızla çekti. Alanın önde gelen isimleri desteklerini dile getirdi ve Binance, Coinbase ve OKX gibi büyük borsalar PEPE’yi kolayca benimseyerek ticaret hizmetlerine olanak sağladı. Faktörlerin bu birleşimi PEPE’nin büyümesini hızlandırdı ve bilgili tüccarların önemli miktarda kar elde etmesine olanak sağladı.

5 milyar dolara yaklaşan piyasa değeriyle üçüncü sırayı sağlam bir şekilde güvence altına aldı ve dev devler Shiba Inu’yu (SHIB) 14 milyar dolarla ve Dogecoin’i (DOGE) 21 milyar dolarla şaşırtıcı bir şekilde takip etti. Bu yükseliş PEPE sahipleri için önemli miktarda kâra dönüştü. IntoTheBlock’tan elde edilen veriler, neredeyse tüm PEPE yatırımcılarının sadece birkaç saat önce kağıt üzerinde kâr elde ettiğini ve rakamın şu anda bile %98 gibi etkileyici bir seviyede kaldığını ortaya koyuyor.

W, GME ve AR’a dikkat!

Farklı Blockchainler arasındaki iletişimi kolaylaştıran bir köprü olan Wormhole (W) de sağlıklı bir artışa tanık oldu. W şu anda 0,544 dolarda bulunuyor ve bu da %4,6 günlük kazancı yansıtıyor. GameStop olayları sırasında ünlü olan Roaring Kitty’nin geri dönüşüyle popüler hale gelen Gamestop (GME), bu grubun gerçek çıkış yapan yıldızıdır. GME sadece yedi gün içinde akıl almaz bir şekilde %3183’lük bir artış gösterdi ve yalnızca son 24 saatte %55’lik bir artışla tırmanmaya devam ediyor. Bu, şu anki işlem fiyatının 0,01719 dolar olduğu anlamına geliyor.

Listenin sonunda merkezi olmayan depolama ağı Arweave (AR) yer alıyor. AR günlerdir yükseliş trendindeydi ve günlük %5 artışla fiyatı 41,25 dolara yükseldi. Bu ivme haftalık ve aylık grafiklere de yansıyor; AR sırasıyla %8 ve %46 artış gösteriyor. Bu başarı öyküleri, durgun bir pazarda bile kâr potansiyelinin altını çiziyor. Ancak işin doğasında olan risklerin farkına varmak çok önemlidir. Meme coinler doğaları gereği oldukça değişkendir. PEPE’nin hızlı yükselişi önemli rakamlardan ve borsalardan önemli destek alırken, gelecekteki gidişatı belirsizliğini koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x